Welcome, visitor! [ Login

 

Gürpınar Kondomsuz Escort Pınar

  • Listed: 27 Mayıs 2020 08:20

Description

Alfa erkeklerin aşağıdaki özelliklerini ekleyin ve bahçede yürümek için kadınları seçin. Kızlar beta erkeklerin onları eve götürmelerini istemiyor.

Bunlar lider olan ve kendine güveni yüksek olan erkeklerin nitelikleridir. Onların yaşamları sonsuzdur. Kafaarılı olurlar ve bu da güven yaratır. Yine başardılar ve onlara daha fazla saygı duyuyorlar. Bu neredeyse adil değil.

Bunlar erkek alfa’nın ana özellikleridir:

Yavaş konuşurlar

Çoğu erkek hızlı konuşur. Bu, başkasından önce konuşmaya çalışmaktır. Kafakalarının ne söyleyeceklerinden sıkıldıklarını düşünüyorlar. Bu özellik genellikle bir erkeğin seviyesini yansıtır.

Alpha Meles özür dileme

Bunun için üzgünüm. Uslarında asla gerekli değildir. Rüyaüncelerini terk ettiler çünkü kendileriyle rahatlar. Alfa ahbaplar daha az gurur duyarlar çünkü kanıtlayacak daha az şeyleri vardır. Kafakalarını test etmek bir gereklilik değildir. Onları seviyorsanız ya da umursamıyorsanız.

Onu etkilemeye çalışmak çok az şey yapar

Çoğu alfa erkek kendi başına boğulur ve bu nedenle kolayca şaşırmazlar. Kafakalarının karşılaştıramayacağı kadar çok hedefe ulaştılar. Bir düşünün. Pahalı bir araba, altı figürin ve güzel kızları olan bir adam yolun her adımında nasıl takılır?

Bütün dikkatini çekiyor

İnsanlar bunun farkında bile değiller ama bedenleri ve omuzları onunla yüzleşiyor. Bu adam dönüyor. Dikkatin odağıdır. Bunu yapmaya çalışın. Kare bir omuzla yavaşça ve güvenle konuşun ve aynı miktarda dikkat isteyip isteyemeyeceğinize bakın. Bu size bir avantaj sağlar.

Erkek ilişkilerinde sorular genellikle cevapsız bırakılır

Alfa adamları sana asla hikayenin tamamını anlatmayacaklar. Böylece gizli kalırlar. Böylece, diğerlerine göre avantaj sağlamaya devam ederler. Kadınların bu adamı gösterebilmeleri için cevapları bilmeleri gerekiyor, ama reddediyor.

Ayrımlı roller oynar

Onu etiketlemene izin vermiyor. Alfa erkek aşırı sevimli, neredeyse zayıf olabilir. Onu çıkarır çünkü başka bir duygusal yönde canavar gibi olma yeteneğine sahiptir. Bütün duygularını kontrol etme yeteneğine sahiptir. Birçok erkek duygularını yastıklarına koyar ve tahmin edilebilir olarak görür.

Nihayetuç

Alfa çocuklar yavaş konuşur, asla özür dilemez, kolayca etkilenmez ve insanların dikkatini gerektirir. Ayrıca, soruları cevaplamazlar ve farklı roller oynayabilirler ve baskın bir erkeğin niteliklerine sahipsiniz.

Bu nitelikleri cebinizde tutun ve her gün edinmeye çalışın. Kadınlar hepinizin üstüne gelecek!

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply