Welcome, visitor! [ Login

 

Van Edremit Escort Oya

  • Listed: 25 Mayıs 2020 18:25
  • Expires: This ad has expired

Description

Sırli hipnoz tekniklerini kullanmayı bilen herkes, başkalarının zihinleriyle bağlantı kurabilir ve iletişim kurabilir. Bu teknikleri kullanarak, neler olduğunu bilmek için bir kişinin zihnini aşağıdaki gibi etkileyebilirsiniz.

Yemekağıdaki paragraflarda, bir kadını iltifat edebilmeniz için size bazı yollar göstermek istiyorum.

1: Rapor

Uyum yaratmak muhtemelen gizli hipnoz yöntemleri çevresinde daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Kafakalarını rahat hissettirmeye çalışır.

Korumasına maruz kalırsa, bir kadının bilincine doğru yol alması daha kolay olacaktır. Çoğu kadın genellikle erkeklerden şüphelenir. En iyi hileler, zaten tanıdıkları bir kadınla bile, herhangi biriyle ilişki kurabilenlerdir.

Kendi gözleminizi kullanmaya çalışın ve konuşmanızın hanımının her ayrıntısını düşünün. Durumunu veya ruh halini karşılaştırın. Nasıl konuştuğu veya tepki verdiği kişiliği hakkında size bir şey gösterir. Bundan sonra, onları yapmaya teşvik etmek için söylemeye uygun bir şey düşünebilirsiniz.

2: Kelimeler

Sırli hipnozun gücü, bir kadınla sohbet ederken niyetlerinizi ve niyetlerinizi ustaca kullandığınız gerçeğine bağlıdır.

Örnek olarak, kız arkadaşınızı başka bir yere gitmeye zorlamak istiyorsanız, ona bir seçenek sunmayın. “Konutime gitmek ister misin?” sadece “Beni ne zaman değiştirmeye geliyorsun?” diye sor.

Bu şekilde sormak, onu zaten yerinize gitmeye karar verdiğine karar verir ve gerçek ziyaretinin zamanı sadece birkaç dakikadır.

3: Teklif

İnsanlar genellikle rutine alışırlar. Her gün aynı şeyleri yaşarlar ve aynı şeylerin olmasını beklerler. Ancak, beklenmedik bir şey olduğunda, dengeden çıkarlar. Kendilerini iyi hissetmiyorlar ve her şeyi içinde tutmak için sabırsızlanıyorlar.

Teklifi etkili kılan bu tekliftir. Kadınlar genellikle kaybolduklarında yeni teklifleri kabul ederler. Size gösterildiğinde fırsattan ne zaman yararlanacağınızı bilmeniz gerekir.

  

597 total views, 2 today

  

Listing ID: 5145ed431600df0d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply