Welcome, visitor! [ Login

 

Van Yarak Seven Escort Yaren

  • Listed: 27 Mayıs 2020 13:59

Description

Sayın Ramizi:

Bu beni zamanla hayrete düşüren bir şey. Sık sık “oyuncu” olmalarını isterim ama çoğunlukla “kötü çocuk” tipini severler.

Telsiz seks yapmak istediğimi kesin olarak biliyorum, birçok erkek anlıyor, ama sadece bir sevgili isteyen kadınları çekiyorum ve bunu istemiyorum! Sanki toplum iyi bir adam olduğumu söylüyor gibi, seks yapmak istediğimi elde etmek için bir taahhütte bulunmalıyım.

Çektiğim kadınlar benim seviyemde değil. Bunu gerçeği biliyorum. Bana eşit değiller. Liglerinden bir şeyler yakalamaya ve almaya çalışıyorlar. Bunu kabul edemem. Fakat ben sefil ve acı çekiyorum. Fakat ne istemediğime karar veremiyorum.

Sevgili okuyucu:

Yüzyıllar boyunca, erkekler kabaca iki kadın kategorisi hayal ettiler: Konutliliğin malzemesi olan “iyi kız” ve ilginç ama bağlılığa layık olmayan “kötü kız”. Kadınlar bu erkeklerden daha sofistike ve şimdi bu fikirleri reddetme sırası.

Sorum şu: Ne istiyorsun ve kimi arıyorsun? Bu konuda net olmamanız büyük olasılıkla kendi başına gerçekleşecek ve kadınlar hatalara tepki gösterecektir. Eğer bir oyuncak olmak istiyorsan, sanırım daha çok gibi olmalısın, ama eminim sana mutluluk getiremez. Ve çektiğiniz kadınlar da sizi mutlu etmiyor.

Uzun vadeli bir ilişki mi arıyorsunuz? Aynı şeyi arayan çok sayıda iyi kadın var. İyi bir zaman mı arıyorsunuz ve beklemiyor musunuz? O zaman “kötü çocuk” tipiyle daha fazla ilgilenmesi ve ona verebileceklerinizle daha fazla ilgilenmesi gereken bir oyuncu istiyorsunuz. Sizden de beklenecek bir şey verilmeyeceğini unutmayın. Önceliklerinizi belirlemek için zaman ayırırsanız ve seviyenizde biraz daha derin görürseniz, gerçek kadın ve istediğiniz ilişki hakkında net olduğunuzda, bir sihirbaz gibi görüneceğini göreceksiniz.

Peki, “dizeler bağlı değil” ile ilişki bir ilişki değildir, aynı kişiyle tek gecelik ya da belki birkaç kişidir. Korunmasız seks için, onu istemeyen veya bir yerde büyümeyen bir kadına yaklaşmanız gerekir. Çoğu normal kadın bir ilişki arıyor. Seks yaptığınız hemen hemen her kadın, bir kereden fazla ilişkiniz olduğunu düşünüyor. Bağlanmak istemeyen bir kadını bulmanın en iyi yolu, evli ve aşık birini bulmaktır. Ya da çok talepkar bir mesleği olan ve sadece seks yapmak isteyen birini test edebilirsiniz. Lisaneklerinizi çevrimiçi kaydetmeye çalışın – her zaman bu konuda dikkatli olun ve ne elde ettiğinizi görün. “Avantajlı Geridaşlar” bazı sorularınızı yanıtlayabilir. Yemekk Stilleri: Ayrımlılıklarınızı nasıl kutlayacağınız, ne istediğinizi anlamanıza ve sonra bulmanıza yardımcı olacaktır.

  

636 total views, 2 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply