Welcome, visitor! [ Login

 

Van Çatak Escort Serap

  • Listed: 24 Mayıs 2020 04:42

Description

Bazı erkekler, flört eden kadınlarla hiçbir yere gitmeye çalışmazken, diğerleri şehirdeki en sıcak kadınlarla buluşmak zorunda bile değildir. İki yarış arasındaki fark nedir? Sebep bazı insanlar bu kadar çok deniyor ve diğerleri sadece sıcak bir kadından diğerine atlamaya devam ediyor? Kafaarılı erkeklerin takip ettikleri ve kullandıkları, kadınlarla şaşırtıcı sonuçlar elde etmek için kullandıkları birkaç yöntem olduğunu görebilirsiniz. Bu tekniklerin ne olduğu ve nasıl nihai kız olabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin …

Konuşma ve sürüş – Şimdi bu, her başarılı insanın çalıştığı bir iş. Konuşma sanatında inanılmaz derecede etkilidirler ve konuşmayı uzun süre sağlıklı ve ilginç tutmayı bilirler. Konuşma becerileriniz üzerinde çalışın ve konuşma güveni oluşturmak için çok sayıda kızla iletişim kurmaya çalışın.

Kadın kahkaha sanatının ustası olun. Mizah, her kadının erkeğinde aradığı bir şeydir. Ona ne kadar çok gülersen, seni o kadar çok sever. Görüyorsunuz, kahkaha ihtiyacınız olan her şeydir ve onu güldürmek için etkili bir araç getirebilirseniz, hemen ona dikkat edersiniz.

Birçok kadınla konuşun – Bu, çoğu erkeğin yapamayacağı bir şey değil. Görüyorsunuz, çok fazla kadın olduğunuzda ve her zaman bir grupla konuştuğunuzda ve onların dikkatini çektiğinizde, birçok kadın sizi fark edecektir. Bu otomatik olarak çoğu kadının konuşmaya istekli olduğu bir erkek gibi hissettirecektir, çünkü her zaman birçok bayan arasındasınız.

  

509 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply