Welcome, visitor! [ Login

 

Van Anal Seven Escort Kadınlardan Jale

  • Listed: 21 Mayıs 2020 20:50
  • Expires: This ad has expired

Description

“Bu bir oyun!” bekar gençler için yeni bir kelimedir. Konutet, tanışma programları ile birçok kişi benzer ilgi alanlarına sahip potansiyel bir eş bulur. Açıkçası, bu, dijital yollarla birini bulmakta herhangi bir sorun görmediğimiz ilk mobil dönem.

Bu tür uygulamalarla, bekarlar uygun bir eş ararlar, onları tanırlar ve birbirlerini tanımak için dışarıda gerçek tarihler ayarlarlar. Buna ek olarak, özellikle kadınlar için güvenlidirler, çünkü herhangi bir oyunla eşleşmeden önce kullanıcı profillerini kontrol eder ve doğrularlar. Yalınçe söylemek gerekirse, tanışma programları hayatınızı gerçek ortaklarla paylaşmanın en yeni yoludur.

Geridaşlık uygulamaları gerçekten tek bir yaşam partnerini kapatmanın yollarını sunarken, burada tamamen güvenilir bir arkadaşlık uygulaması oluşturmak için gereken koşullar veya özellikler.

# 1 Uyumluluk Algoritmaları

Bu, insanların standartlarına uyan birini bulmasına yardımcı olmak için bir tanışma uygulaması için ilk şeydir. Kullanıcılar konumlarını, ilgi alanlarını, kariyerlerini, yaşam hedeflerini, hobilerini ve diğer ayrıntıları bulduklarında, uygulama profil önerilerini bunlara dayandırabilmelidir. İş ortağı teklifleri sunmak yalnızca daha az profil gösteren kullanıcılar tarafından kullanılabilir, ancak kalite her zaman miktardan daha iyidir.

# 2 Filtreler

Tanıma programlarının eşleşen bazı eşleşmeler yapmasına yardımcı olan bir diğer önemli özellik de öncelik filtreleridir. Filtreler, kullanıcıların iş ortaklarını daha iyi seçmesine olanak tanıyan yaş, konum, yükseklik, hobiler, yaşam alanları, aile türü vb.

Ayrıca, harika arkadaşlık sitelerinde veya uygulamalarda yapılan geçmiş incelemeler, kullanıcıların alakalı ilgi alanlarına sahip ortaklar bulma olasılıklarının daha yüksek olması nedeniyle kullanıcıların filtrelere daha duyarlı olduğunu kanıtlamıştır.

# 3 İtimat Puanı

Birçok kullanıcı, bilinmeyen kullanıcılarla (sahte adlar kullanarak) iletişim kurmaktan ve kimliklerini uygulamanın arkasında gizlemekten korkar. Bu nedenle, bir tanışma uygulaması, kullanıcılara gerçek bağlantılar sağlamak için arka plan onaylama özelliğine sahip olmalıdır. Uyumlu özelliklerden biri, kullanıcıların sosyal medya hesaplarını tanıdık profillerine bağlamaktır. Bazı uygulamalar, sosyal medya ilişkilendirmelerine göre her kullanıcı profiline güven puanı atar, böylece daha yüksek güven puanına sahip kullanıcılar buluşabilir veya çevrimiçi sohbet edebilir.

# 4 Multimedya dosya paylaşımı

Geridaşlık, iki kişi arasında çok etkileşimli sohbet anlamına gelir. Bunu desteklemek için, sanal bir araçla fotoğraflar, şarkılar, ses kayıtları, emojiler, çıkartmalar veya video kaydı gibi çeşitli dosyaları paylaşma yeteneği mükemmel olurdu. Bu özellikler uluslararası iletişimi daha keyifli hale getirir ve bir tanıtım programına katılırken birbirinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olur.

Böylece, gençler artık bir hayat arkadaşı bulmak için arkadaşlarına meydan okuyamazlar! Geridaşlık programları seferi yakın zamanda büyümeye devam edecek bir çevrimiçi tanışma kültürünü teşvik etti. Şimdi faydalı bir fikre odaklanıyorlar. Ve böyle bir girişim kurmanın maliyeti? Android ve iOS uygulamalarında manuel deneyime sahip iyi ve güvenilir bir uygulama geliştirme ortağınız varsa, bununla sınırlı kalmayacaksınız.

  

500 total views, 1 today

  

Listing ID: 7305ecbb84fe9ea0

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply