Welcome, visitor! [ Login

 

Gürpınar Penis Seven Escort Helda

  • Listed: 27 Mayıs 2020 06:19
  • Expires: This ad has expired

Description

Bütün bu karmaşık görevlerle uğraşmak ister misiniz? En çok keyif alacağınız sadece üç ana g seks pozisyonu var ve burada var!

o Köpek stili inanılmaz bir orgazm sahnesini canlandırabilecek en iyi konumdur. G konumu klitorisin arkasındaki konumdur. Geridan girdiğinizde, daha yüksek bir seviyeye ulaşacaksınız. Bu motivasyonu daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

o Bacağını omuz pozisyonuna bile test edebilirsiniz. Daha iyi erişim için vajina açar ve birkaç dakika içinde size inanılmaz bir orgazm verebilir.

o Daha az teşebbüs olmasına rağmen, oral seks orgazm için deneyebileceğiniz en iyi seks pozisyonlarından biridir. Lisani kullanmak yerine dudaklara da gidin. Gerçekten uyandığında, parmağını vagonuna kaydırabilirsiniz. Zevk merkezini klitoristen g noktasına kaydırır. Şimdi onun yerini değiştir ve onun çığlıklarını memnuniyetle duyacaksın.

Bir başka ilginç yaklaşım, önce parmaklarıyla bir orgazm vermek ve daha sonra penetran ile takip etmektir. Bir kadın birkaç dakika içinde birkaç orgazm olabilir. Ona parmaklarınızı verdiğinizde, yeri zaten iltihaplanmıştır. Şimdi parmaklarınızı penisinizle değiştirin. Bırak seni sürsün. Pozisyonunu yönetebilir ve ona orgazm vermek için en iyisini bulabilir.

Nokta orgazmları klitoristen daha derin ve daha iyidir, bu yüzden her zaman daha fazlasını ister. Bir kadına bir akşam yüzlerce tam orgazm verebileceğini biliyor muydun? G-spot seks, doğru yerde doğru uyaranları almakla ilgilidir. Bir deneyin ve hatırlayacağı akşamı verin.

Listing ID: 8435ed4315b10ceb

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply