Welcome, visitor! [ Login

 

çatak büyük kalçalı escort ulkü

  • Listed: 23 Mayıs 2020 08:44
  • Expires: This ad has expired

Description

Bu teknikleri biliyorsanız, o zaman bir kadının sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz … her zaman. Kafaarılı aldatmanın sırrı, bir kadının zihnine bağlı kalmak ve söylediklerine ya da yaptıklarına artık tahammül edemeyeceği şekilde hissettirmektir. Gerçek şu ki, bir kadını özlemek gerçekten zor değil. Katilin çok özlemiş olduğunuz kadını okuma yollarını öğrenmek ve eski dininiz için omuzlarınıza düşmek için okumaya devam edin …

Bir kadın nasıl kaçırılır

“Kaslarını esnet.” Bir kadının bunu yaparken kendini düşünmesini istiyorsanız, o zaman liderin kim olduğunu gösterin! Onunla birlikteyken başı çek ve TÜM kararları onun adına al. Biraz acımasız olun ve her zaman kararı veren siz olun. Çevreta olmadığınızda liderliğinizi özlüyor ve onunla birlikte olmanızı istiyor. Çevreında olmanı istediğinde, başardın!

“Ona Cliffanger’ı ver!” Bu, TV dizilerinde ve filmlerde yaygın olarak kullanılan bir tekniktir – her işlemi bir uçurumla bitirdiğinizden emin olun. Sorun, telefonu kapatmadan önce, “Sana söylemek istediğim bir şey var. Senin hakkında gördüğüm bir şeyle ilgili. Fakat sana söyleyeyim – bir dahaki sefere sana bildireceğim.” Vereceğim. ”

“Onu yatmadan önce ara.” Bu, hipnoz ve mahkictionmiyete dayanan biraz belirsiz bir yöntemdir. Yatmadan önce onu arayın – böylece uyuduğunuzda onu düşünebilirsiniz. Bu, sabah sizi erken düşünerek uyanmasını sağlar (ve sizi özleyecektir). Dikkat, ama lanet etkili!

  

498 total views, 1 today

  

Listing ID: 7825ecbb84b12f83

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply