Welcome, visitor! [ Login

 

çatak büyük götlü escort ferda

  • Listed: 24 Mayıs 2020 00:27
  • Expires: This ad has expired

Description

Çinli bir kadınla mı çıkıyor?

Her yerde görünen çok sayıda Çinli arkadaşlık web sitesi ve aynı zamanda bir Çinli bayanı kutlamak isteyen birçok erkekle, bir Çinli bayanı nasıl kaydedeceğimize bakmamız daha iyi çünkü aslında kültürleri tamamen farklı. farklı. , hem kadın hem de kadın olduklarından bahsetmiyorum bile, her zaman daha üstün olabilirler, Çinli ya da değil!

Öyleyse Çinli bir kadınla çıkmanın Garplı bir kadına, hatta Japon ve Taylandlı kadınlara kıyasla gerçekten bir farkı var mı (aslında birçok Taylandlı kadın Çin kökenli). Yoksa hepsi aynı mı? Çin’de sekiz yıl yaşadıktan sonra, onunla Çinli bir kadınla tanışmanın batıdan çok farklı bir deneyim olduğunu söyleyebilirim.

Şimdi, Çinli bir kadının şimdi iyi görünmesini sağlamak için bilmeniz gereken bazı şeylere bir göz atalım:

Çinli bir bayanla ilgili temel bilgiler

İlk olarak, size kısa bir sır vereyim: Çinli kadınlar o kadar muhafazakâr değil, diğer insanlar ve tanışma siteleri buna inanıyor. Onlarla olan tüm deneyimlerimde, bu kültürel engelin üstesinden gelirseniz, muhtemelen bazı durumlarda her Garplı kadına ulaşabilecek bir kadın bulacaksınız!

Öyleyse onu gerçek doğasını gösterebileceği bir yere getirmek için ne yapabiliriz, böylece daha doğru bir şekilde yargılayabiliriz, eğer bir kadınsa, uzun vadeli bir ilişki kurmak istiyoruz. ile? Çinli kız arkadaşının veya gelinin senin için tamamen işe yaramaz olduğunu bulmak için aylar ve hatta bazen yıllar boyunca seni temin ederim, bu istemediğin küçük bir darbe (bu durumda da çok yaygın; benden al) sayısız batı / Çinli çift biliniyor)!

1. Çinli bir kadınla boğulmuş hissetmemeye çalışın, kültürlerinde kendilerine alışkın değiller ve birçoğu bundan utanıyor. Ancak, karşıdan karşıya geçmek gibi tehlikeli bir durum ortaya çıkarsa, yavaşça ellerinizle patlatın. Bunun aslında şaşırtıcı derecede güçlü bir olumlu etkisi olacak ve onu önemli ölçüde sakinleştirecek.

2 olun. Faturayı öderken kadınların eşitliğini unutun, arsadaki hiçbir kadın bu yasayı, en büyük kadınları bile ödemek istemiyor! Bu sadece kültürlerinin bir parçası ve bunun ödeme gerektiren bir iş olduğunu düşünüyorlar. Münasebetdeki daha sonraki bir aşamada bakış açısını özgürce yeniden diriltebilirsiniz, ancak yaklaşana kadar her iki taraftan da utanmayın.

3. “Küçük bir ihanet seni her yere götürür ve çok şey sana hiçbir şey yapmaz!” Çin kültüründe bazı selamlama biçimleri basit bir selamlama şekli ve hatta bir nezaket biçimi olabilir. Ancak, bazı tanımların yoluna giderseniz (bazı Çin pasaport sitelerinin önerdiği gibi), tüm hayalleri bulma hayalini kaybedebilirsiniz.

  

623 total views, 2 today

  

Listing ID: 8255ecbb84a3958c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply