Welcome, visitor! [ Login

 

Bahçesaray Condomsuz escort

  • Listed: 9 Mayıs 2020 00:40
  • Expires: This ad has expired

Description

Erkekleri kadınlara çekmek çok zordur. Buna ne kadar direnirseniz verin, hiçbir şey yapamazsınız çünkü bu sizin doğanızdır. Yinetik kodunuza dahildir. Kadınları çekmek, açıp kapatabileceğiniz bir anahtar gibidir. Sonbaharel bir kadın odanın her tarafında oturduğunda ve ona baktığını fark ettiğinde, ona gelip kendini tanıtmak ve muhtemelen ona çıkma dürtüsü. Ona karşı bu garip duyguyu hissediyorsun. Geridaşım cazibe dediğim şey.

Ancak soru, onun da sizi cezbedip çekmeyeceğidir. Bir tarihin gerçekleşmesi için, duyguların karşılıklı olması gerekir, ancak özellikle o kadının güçlü bir aurası varsa ve kendini tamamen kucaklıyorsa, bir kadını nasıl çekebilirsiniz. Senin gibi biri onu nasıl çekebilir?

Yanıt basit, onun gibi, önce kendinizi kabul etmeniz gerekiyor. Öz farkındalık hakkında konuşmak kolaydır, ancak başarmak ve başarmak zor olabilir. Gördüğünüz gibi, kendinizi her şey için kabul etmiyorsanız, çevrenizdeki kişilerin, özellikle de kadınların onayına ihtiyacınız olacak. Bu onay ihtiyacına onaylama denir. Test kadınları içermez, çünkü zayıflığınızın mükemmel bir düzenlemesidir. Üstün olmak yerine itaatkar olursunuz. Ona karşı nazikseniz ve tüm görevlerinizi yerine getirirseniz, aslında onu çekeceğinize inanıyorsunuz. Ne yazık ki, tam tersi doğrudur. Kadınlar zayıf erkeklerden ve istikrarsız topraklardan hoşlanmazlar.

Kadınların içsel gücünü elde etmek için önce kendinizi kabul etmelisiniz. Herkesin kusurları olduğunu anlamalısınız, ama en iyi yeteneğe sahipsiniz. Zorlü yönlerinize odaklanın ve geliştirin. Siz kendiniz olduğunuz ve neye sahip olduğunuz an, reddetme korkusu olmadan kadınlara hitap edebilirsiniz, çünkü katkıda bulunduğunuzu biliyorsunuz. İlerlemenizi kabul ederlerse, bu iyi bir şeydir. Sizi reddederse, sizinle tanışmak isteyen başka kadınlar da var.

  

526 total views, 1 today

  

Listing ID: 2055ebc057d5a443

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply