Welcome, visitor! [ Login

 

Bahçesaray Azgın Escort Gülsüm

  • Listed: 29 Mayıs 2020 22:15

Description

Milyonlarca kadın bu özel kişiyi bulmaya çalışıyor. Birçok kişi bu bağlantıyı hızlı bir şekilde bulamadıklarında hayal kırıklığına uğrar. Kadınlar için, ruh eşi bulmak için önemli bilgi gereklidir. İşte kadınlar için bazı tanışma ipuçları.

Yavaş başlayın

Birçok kadın erkeklerden gelecek korkusundan çok korkar. Erkekler genellikle bir ilişkinin başlangıcında bağlılık söylemekten korkarlar. Tabiatl bir bağlantıyı yeniden kurmak için kadınların bu ana odaklanması gerekiyor. Bu, bir randevuya giderken erkeklerin daha az stresli hissetmelerini sağlayacaktır.

Tarih Benzer ilgi alanlarına sahip erkekler

Tutarlılık, bir ilişki için sağlam bir temele sahip olmak için çok önemlidir. İnsanların dostluktaki romanı tanıması önemlidir. Bu, iki kişi arasında uzun süre dayanan bir şey olduğundan emin olmanıza yardımcı olur. Muhalefetin onları çektiğini düşünen insanlar, aynı türlerden hoşlanan biriyle tanışırken ayrıcalık vermek genellikle zordur.

Egoist olma

Birini gördüklerinde kadınlar genellikle bencil olurlar. Konuşmaya hakim olmalarını ve onlar hakkında her şeyi yapmalarını sağlayabilir. Kadınların müzakerelere hazırlıklı olmaları ve erkeklere karşı nazik olmaları önemlidir, böylece her şeyin 50/50 olduğunu düşünürler. Erkekler, olup bitenler hakkında bir konuşma yapıyormuş gibi hissetmek istiyorlar.

Kötü adamlardan kaçının

Birçok kadın kötü çocukları cezbeder. Bu adamlar kenarda yaşıyor ve genellikle birçok kırık kalbe sahipler. Kadınların bu tuzağa düşmesi çok önemlidir, çünkü çok fazla ağrı ve acıya yol açabilir. Kariyeri ve güçlü bir karakteri olan erkekleri aramak daha iyidir.

Her zaman dürüst ol

Bazı kadınlar biriyle ilk tanıştıklarında yaşları, meslekleri ve diğer şeyler hakkında yalan söylerler. Biriyle dışarı çıkarken, dürüst olmak önemlidir, çünkü bir kişi yalan söylediğinde, genellikle olumsuz bir ışık altında görülür. Kadınlar erkeklerle konuştuğunda, dürüst olmalılar ve gerçeğin yarısından kaçınmalıdırlar. Bu, söylenen her şeyin samimi olduğu gerçeğine katkıda bulunur.

Eğlenceli planlar

Birçok kadın biriyle tanışırken sıkılır. İşlerin sıkıcı olmaması ya da ilişkilerin sürmemesi önemlidir. Bunu yapmanın en iyi yolu, kadınların herkesin rahatlık alanlarından çıkarabileceği eğlenceli aktiviteler planlamasıdır. Harika aktivitelerden bazıları şunlardır: yürüyüş, tüplü dalış, sürüş dersleri, sıcak hava balonu gezileri ve bir üçgen.

Fazla fazla vazgeçme

Teknoloji, kadınların gördükleri erkekleri takip etmelerini kolaylaştırdı. Kadınların her zaman gördükleri adamı ve metinleri aramamaları iyidir. Erkekleri kontrol altındaymış gibi hissettiriyor. Kadınlar çağrılarını ve metinlerini günde bir veya iki kez sınırlamalıdır. Bu, erkeklerin hala bağımsızlıklarına sahip olduklarını hissetmelerini sağlar.

Geridaşlarını düşmanlarına çevirme

Erkekler arkadaşlarıyla zaman geçirmelidir. Birçok kadın ihtiyaç duydukları her zaman ve dikkati almaya çalışırken hata yapar. İnsanların arkadaşlarına zaman ayırması iyidir. Bu, birbirlerine bir solunum odası kazandırmaya yardımcı olur, bu da ilişkilerine çok fazla fayda sağlar.

Fiziksel egzersizin sizi yargılamasına izin vermeyin

Birçok kadın, birinin fiziksel katılımının onları yargılamasına izin verme zorluğu ile karşı karşıyadır. Kadınlar için fiziksel çekiciliği bir kenara bırakmak ve kişiyi tanımaya odaklanmak önemlidir. Bir görünüm kaybolur, ancak değerler ve iyi ahlak sonsuza dek sürebilir.

Kendini kaybetme

Birçok kadın tanıştıkları kişiyi değiştirmek için değişmeleri gerektiğini düşünüyor. Kadınlar için en iyi randevu önerisi kim oldukları ve başarılarından gurur duymalarıdır. Bazı erkekler bir kadını ideal eşleri yapmak ister. Kadınların güçlü duygularını sürdürmeleri çok önemlidir. Erkekler, kendilerine karşı açık ve dürüst olan kadınlara saygı duyarlar.

  

613 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply